Logo

Renault Megane 1.5 DCI

Број на оглас: 2261149 | Објавен на: 30.04.2017, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba pali vozi so realni 175 000 km i e so full oprema osven koza a trosi samo 4 litra na 100km. Servis e napraveno na 5 Januari 2017. Registirano e do Noemvri 2017. Mozna e i zamena za kesh ima extra cena.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач