Logo

Bandasi 15ki mno.dobri

Број на оглас: 2261191 | Објавен на: 26.12.2016, 19:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


prodavam mnogu malku vozeni bandasi 15 ki so 5 strafa komplet so ventil... za podetalni informacii pobarajte me na 075 935 790....Vlatko

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 vlatko