Logo

Toshiba Satellite C70D

Број на оглас: 2261422 | Објавен на: 21.02.2018, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Toshiba

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 17 инчи и поголеми

Цена: 310 €

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Moze i zamena za velosiped
Processor: AMD A8-6410
RAM: 8 GB
HDD , 1 TB
Graphics Card AMD Radeon R5
DSP(cm/inch): 43.9 cm / 17.3 inch
Resolution (pixels): 1600 x 900

Moze i zamena

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач