Logo

VRATI I PROZORCI I KAPACI DRVENI SLOVENSKI

Број на оглас: 2261434 | Објавен на: 28.10.2017, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛНИ СЛОВЕНСКИ, ПРОЗОРЦИ, ВЛЕЗНИ ВРАТИ И ДРВЕНИ КАПАЦИ, МАРКА LESNINA, ОДЛИЧНО СОЧУВАНИ!!!

ПРОЗОРЦИ :
-2 комплети со два прозори за нив и дрвени капаци,димензија на капак: широчина 73.5 cm x 133.5 cm височина
-еден комплет прозор и балконска врата и дрвени капаци,димензија на капак: широчина 73.5 cm x 133.5 cm височина
-еден единичен прозор и дрвен капак,димензија на капак: широчина 73.5 cm x 133.5 cm височина

ВЛЕЗНИ ВРАТИ:
-врати дрвени словенски две помали(еднокрилни)
-една поголема врата(двокрилна).

Влезните врати, Прозорците и Капаците се извадени поради што ги заменив со PVC. Предметите се во одлична состојба ве уверувам, а и самите можете да дојдете во секој момент да ги погледенете.

Телефон за контакт нон-стоп:
Игор 070 444 732

Град Неготино 1440


ЦЕНА МНОГУ, МНОГУ ПОВОЛНА,ПО ДОГОВОР И ВИЕ ЌЕ ЈА ОДРЕДИТЕ СПОРЕД ВАС,РЕАЛНО, ОТКОГА ЌЕ ПОГЛЕДНЕТЕ.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxxxxxx