Logo

VRATI I PROZORCI I KAPACI DRVENI SLOVENSKI

Број на оглас: 2261434 | Објавен на: 01.04.2018, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛНИ СЛОВЕНСКИ, ПРОЗОРЦИ, ВЛЕЗНИ ВРАТИ И ДРВЕНИ КАПАЦИ, МАРКА LESNINA, ОДЛИЧНО-ПЕРФЕКТНО СОЧУВАНИ!!!

ПРОЗОРЦИ :
-1 комплет со два прозори и первазот (прозорите може да се раздвојат, да се направат единечни)за нив и дрвени капаци,димензии: Широчина 73.5 cm x 133.5 cm Височина

-еден комплет прозор и балконска врата и дрвени капаци БЕЗ первазот.
Димензија на прозор: Широчина 73.5 cm x 133.5 cm Височина
Димензија на балконската врата:
Височина 201 см х 71 см Широчина.


ВЛЕЗНИ ВРАТИ:
-врати дрвени словенски две помали(еднокрилни)
-една поголема врата(двокрилна).

Влезните врати, Прозорците и Капаците се извадени поради што ги заменив со PVC. Предметите се во одлична состојба ве уверувам, а и самите можете да дојдете во секој момент да ги погледенете.

Tелефони за контакт, нон-стоп:
070 621 670
070 444 732
Игор, град Неготино 1440
Ве молам само телефонски повици.Благодарам.
ЦЕНА МНОГУ, МНОГУ ПОВОЛНА,ПО ДОГОВОР И ВИЕ ЌЕ ЈА ОДРЕДИТЕ СПОРЕД ВАС,РЕАЛНО, ОТКОГА ЌЕ ПОГЛЕДНЕТЕ.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxxxxxx

Потврден огласувач