Logo

Osteteni retrovizori za Fiat Punto

Број на оглас: 2261707 | Објавен на: 02.02.2017, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam osteteni retrovizori (lev i desen) za avtomobil Fiat Punto 2001 godina. Cena po dogovor.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 QwertyXYZ

Потврден огласувач