Logo

Detsko sediste za na velosiped

Број на оглас: 2261952 | Објавен на: 07.11.2016, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Prodavam koristeno sediste za prevoz na deca. Se montira na bagaznikot od velosipedot.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zarko