Logo

SE IZDAVA STAN-ILINDENSKA

Број на оглас: 2262138 | Објавен на: 02.10.2017, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava prazen stan na Ilindenska br. 43,vo blizina na vlada,stanot e kompletno renoviran,na 1 kat,60m2,gleda na glavnata ulica,pogoden za firma,kancelarija...

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ana

Потврден огласувач