Logo

RAFTOVO ZA VO KOMBE

Број на оглас: 2262315 | Објавен на: 18.01.2017, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat raftovi za vo kombe.
Super socuvani,bez ostetuvanja!

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Dragi