Logo

Se prodava Volvo FH12

Број на оглас: 2262484 | Објавен на: 24.03.2017, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volvo FH12-380 god 96 registriran do 20 jan 2017 so nosivost 15300 kg so prikulica 2 osovinka 7.40 vo dobra sostoba
tel:077939602 i viber 070 211 082..
cena po dogovor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 MBF-LOGISTIK