Logo

Bmw 320D

Број на оглас: 2262639 | Објавен на: 20.03.2017, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 320D 2005-06
Mozhe i zamena so moja ili vasha doplata
078400635

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Dino

Потврден огласувач