Logo

Vilushkar Hyster

Број на оглас: 2262662 | Објавен на: 21.02.2018, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vilushkar Hyster Doneseno od Svajcarija
Mozhe i zamena so kola ili bager so moja doplata
078400635

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Dino

Потврден огласувач