Logo

Se prodava gradezen plac kaj hotel Nacional

Број на оглас: 2262670 | Објавен на: 04.11.2018, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 556 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gradezen plac kaj hotel Nacional.Placot e so site potrebni dokumenti.

Darko 071 21 51 61
Zoran 078 89 27 92

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Zoran