Logo

Bilijard !!!!!

Број на оглас: 2263689 | Објавен на: 08.11.2016, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vo odlichna sostojba, so neodamna smeneta choja ! Istiot na slikite .

 Кратово

Прати Е-Маил

 Elmi