Logo

Aluminiumski bandasi 14-ki 4x100mm 6000mkd

Број на оглас: 2263795 | Објавен на: 17.01.2017, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Aluminiumski bandasi 14-ki 4x100mm dobro socuvani.

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 Boban