Logo

Valak

Број на оглас: 2263799 | Објавен на: 14.05.2018, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Valak Dynapac 3Tona
Mozhe i zamena so kola
078400635

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Dino

Потврден огласувач