Logo

LENOVO THINKPAD T440 ULTRABOOK

Број на оглас: 2263901 | Објавен на: 27.04.2017, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: IBM/Lenovo

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 13 - 14 инчи

Цена: 400 € Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam LENOVO THINKPAD T440 ULTRABOOK,eden korisnik,koristen 4 meseci,slkite se od nego !
 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 M I K I

Потврден огласувач