Logo

Се издаваат соби центар Крушево!!!

Број на оглас: 2263959 | Објавен на: 02.02.2017, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Спрат: 1

Греење: Дрва

Цена: 600 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат Куќа може и соби во центарот во Крушево одма до жичарата!!! Се издаваат само за повеќе лица од 6 до 8 лица за минимум 3 ноќевања

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Сребре

Потврден огласувач