Logo

Ninebot Mini Hoverboard Segway Hoverbord

Број на оглас: 2264177 | Објавен на: 11.06.2018, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Ninebot Mini може да се движи со брзина од 16км/ч, да се справи со 15 степени нагорнини и да патувате до 22 километри со едно полнење. Тој е пренослив скутер со 12,8 килограми тежина и лесно се вклопува во багажникот на автомобилот. Исто така можете да го надградувате фирмверот и да се следи вашата брзина, податоци за сообраќајот и системот на скутерот преку паметен телефон.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ninebot Macedonia (претпријатие)

Потврден огласувач