Logo

Ninebot Mini Pro Hoverboard Segway Hoverbord

Број на оглас: 2264178 | Објавен на: 10.06.2018, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Со високи перформанси, врвна контрола на алгоритам кој работи во тандем со различни сензори и напреден процесор за максимална флексибилност и леснотија на користење. Ninebot Mini Pro лесно може да се справи со сите нормални услови на патот, и ќе ве однесе до 30 км патување на забава. Оди каде и да сакате и кога сакате.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ninebot Macedonia (претпријатие)

Потврден огласувач