Logo

FORD FOCUS 1.8 TDCI KARAVAN 08G. ''ENTERIERAUTO''

Број на оглас: 2264444 | Објавен на: 22.09.2017, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.799 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TEL:070808484, 078433355

NOV UVOZ
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA SO FULL OPREMA
4 SKORO NOVI GUMI
MOZE DA SE PROVERE VO SERVIS PO VASHA ZELBA

NAD 40 VOZILA NA ,,ENTERIERAUTO,,

Огласи од: enterierauto

enterierauto

DABILE - STRUMICA
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 enterierauto

Потврден огласувач