Logo

FORD FIESTA 75KS, 05G. ''ENTERIERAUTO''

Број на оглас: 2264524 | Објавен на: 28.05.2017, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.799 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TEL:070808484, 078433355

NOV UVOZ
1.2 BENZIN
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA SO
FULL OPREMA
DOBRI GUMI
PROVERKA VO SERVIZ PO VASH IZBOR

NAD 40 VOZILA NA LAGER NA ,,ENTERIERAUTO,,

Огласи од: enterierauto

enterierauto

DABILE - STRUMICA
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 enterierauto

Потврден огласувач