Logo

zvucnici za kola novi vo kutija

Број на оглас: 2264921 | Објавен на: 24.03.2017, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД Цената е фиксна 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


prodavam novi zvucnici vo kutija ne koristeni kupeni po greska
mokni zvucnici so golem magnet slikite se od niv

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач