Logo

Телевизор Tomson

Број на оглас: 2265072 | Објавен на: 09.11.2016, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 51 cm (20 inch)

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Телевизор Thomson со далечинско.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 mitre