Logo

Се отстапува фризерски салон во Аеродром

Број на оглас: 2265148 | Објавен на: 07.12.2017, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Се отстапува фризерски салон во населба Аеродром комплетно наместен (со целокупен инвентар). Салонот работи 25 години во населба Аеродром. Информации на 078 26 56 26. На доле наведениот тел. број не вртете, барајте на 078 26 56 26

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 OglasSkopje

Потврден огласувач