Logo

CONTINENTAL 16" zimski gumi

Број на оглас: 2265207 | Објавен на: 02.03.2018, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 zimski gumi CONTINENTAL 195/55R16. nefarbani-sminkani.Cena 1000 den.komad. tel.077717517

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 stevco

Потврден огласувач