Logo

Sanduk od Mercedes

Број на оглас: 2265223 | Објавен на: 16.03.2019, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Sanduk od Merceses, ima zdrav patos 6,20 2,45 Imam i kran za prodazba

 shemi

Потврден огласувач