Logo

STAN VO GEVGELIJA

Број на оглас: 2265231 | Објавен на: 21.02.2018, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 90 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Цена: 700 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno parkce i parking.kako nov
cena 700 eura.m2

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач