Logo

Hyster 3t

Број на оглас: 2265338 | Објавен на: 16.03.2019, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam viluskar Hyster 3 tona. sega e napraven servis, smeneto ulje i filteri. Zadni novi gumi. Moze i zamena.

 shemi

Потврден огласувач