Logo

Bager Weserhyte 16t

Број на оглас: 2265368 | Објавен на: 24.04.2017, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Bagerr Westerhyte 16t vo rabotna sostojba

 Кичево

Прати Е-Маил

 shemi

Потврден огласувач