Logo

Bager Oka4

Број на оглас: 2265514 | Објавен на: 21.02.2018, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bager OKA 4
Mozhe so kola so moja ili vasha doplata
078400635

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Dino

Потврден огласувач