Logo

BMW 320 D 2004 god.

Број на оглас: 2265641 | Објавен на: 17.06.2017, 01:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 D 2004 god. so 6 brzini 150ks..
Registrirana do 16.03.2018 ...so nov akomulator..so odlicni gumi..novi diskovi... plocki...buferi...stabilizatori....socuvano so mnogu oprema...ednostavno pali vozi...
078-431-501 mite

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 mite