Logo

Се продава кревет!

Број на оглас: 2265872 | Објавен на: 03.09.2017, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава доста добро сочуван кревет со јога, креветот е со надкасна!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач