Logo

VW GOLF 5+, 1.9TDI, 105KS 06G. ''ENTERIERAUTO''

Број на оглас: 2265881 | Објавен на: 19.01.2017, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 5.990 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TEL:070808484, 078433355
NOV UVOZ
1.9 TDI 105KS NAJDOBAR MOTOR NA VW
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ NIEDNA ZABELESHKA
FULL OPREMA
SKROS NOVI GUMI
PROVERKA VO SERVIZ PO VASHA ZELBA

NAD 40 VOZILA NA LAGER NA AVTO PLAC ,,ENTERIERAUTO,, s.DABILE
POVELETE

Огласи од: enterierauto

enterierauto

DABILE - STRUMICA
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 enterierauto (претпријатие)

Потврден огласувач