Logo

SUPER VIKENDICA KRIVA PALANKA 80M2

Број на оглас: 2266240 | Објавен на: 12.01.2017, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 780 m²

Број на соби: 3

Греење: Струја

Наместена: Да

Цена: 25.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендица на убава локација во Крива Паланка во Мизовски Ливади. Куќата е 80м2(приземје+1 кат). На приземјето има кујна со трпезарија и тоалет со туш. На катот има убав поплочен балкон и две соби. Викендицата располага со среден двор од 700м2. Почетна цена од 25.000 евра (со можен договор). Повеќе информации на 078/806-759

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Greenhouse Agencija-Aneta