Logo

Sony Xperia Z1 compact

Број на оглас: 2267019 | Објавен на: 22.05.2017, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: Sony Xperia Z1 compact

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 4.900 МКД
5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e perfektno zacuvan.Koristen so staklena folija i na ekran i na kapak,bez nitu aedna grepka.So znaci na koristenje samo na lajsnata.Komplet kutija so site dodatoci.

 Кичево

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач