Logo

se prodava vitrina vo dobra sostojba

Број на оглас: 2267640 | Објавен на: 23.10.2018, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


vitrinata e bez nikakof problem

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mihajlo

Потврден огласувач