Logo

SLEP 24/7

Број на оглас: 2267711 | Објавен на: 22.05.2018, 22:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078 313 012
071 452 452 krle
MOZNOST I PLAKANJE NA FAKTURA

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 krle

Потврден огласувач