Logo

BMW X5 .3.0d SPORT PAKET 070272173

Број на оглас: 2268132 | Објавен на: 27.02.2017, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 24.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 2007god 3.0dizel
-Avtomatski menuvac
-Kozen enterier
-20-ki bandasi
-Navigacija
-Kamera
-Parking senzori
-Vozdusna suspenzija
Registrirana cela godina napraven kompleten servis.
Za povekje informacii 070272173 - Orce

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Meto

Потврден огласувач