Logo

СЕ ПРОДАВА СПРАВА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ

Број на оглас: 2268821 | Објавен на: 12.11.2016, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Справата помага за развој на стомачните мускули.Не е многу користена,стара е 3 години.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР,А МОЖЕ И ЗАМЕНА

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Rorno