Logo

поволно продавам куќа во одлична состојба во стопански двор

Број на оглас: 2268922 | Објавен на: 21.02.2020, 07:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 170 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 1300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


продавам куќа која има три спални соби, голе салон со дневен боравок или вкупно 98м2, големи подрумски простории по цела должнина на куќата, куќата има огромен двор со овоштарник и тераса. Куќата е легализирана и е со имотен лист, како за куќата така и со имотен лист и за дворот. Цена по договор tell: 022053828

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 svetlana

Потврден огласувач