Logo

Shitet Shtepi banimi me 2 hyrje

Број на оглас: 2269312 | Објавен на: 09.02.2019, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 225 m²

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Shitet shtepi banimi me 2 hyrje te vecanta.
Njera Hyrje ka siperfaqe prej 60m2 podrum dhe 120m2 per banim.
Hyrja tjeter ka siperfaqe prej 60m2 podrum dhe 120m2 per banim.Shtepia posedon 2 garazhe te vecanta dhe oborr prej 225m2. Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e telefonit

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Imer Loki

Потврден огласувач