Logo

Massey Ferguson 575

Број на оглас: 2269390 | Објавен на: 14.01.2018, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


prodavam massey ferguson 575,moze da se vidi i proba vo bilo koe vreme, moze i zamena za sharan,audi,golf,pasat ili kombajn

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач