Logo

Citroen Xsara 2.0HDI 66kw

Број на оглас: 2269475 | Објавен на: 27.05.2017, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.749 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dobro socuvana xsara, minimalna potrosuvacka, napraven celosen servis, staveno cetiri novi gumi,novi navlaki na sedista novi patosnici, zatemneti stakla, registrirana do 22.08.2017 god. FULL OPREMA!!!
MOZNA E I ZAMENA...
ZA PODETALNI INFORMACII BARAJTE NA OVOJ BROJ 075/488-O48 LICE ZA KONTAKT MILE

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач