Logo

Детски чизмички машки

Број на оглас: 2269680 | Објавен на: 13.11.2016, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / 27

Вид на оглас: Се продава


Многу сочувани и многу малку носени по екстра поволни цени и екстра квалитет бр.28,25,27 и еден пар патики бр.29 - стартки вештачка кожа 800ден

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Vesna