Logo

VILUSKAR

Број на оглас: 2269718 | Објавен на: 10.04.2017, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


viluskar mozе zamеna

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 MILE

Потврден огласувач