Logo

SE PRODAVA COPER DOBRO SOCUVAN

Број на оглас: 2269766 | Објавен на: 16.01.2017, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2004

Модел: Coper

Километри: 10000

Цена: 400 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo ispravna sosttojba pali vozi

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 sase