Logo

Televizor VIVAX

Број на оглас: 2269898 | Објавен на: 24.02.2017, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: Останато

Големина: 51 cm (20 inch)

Цена: 60 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Се продава телевизор марка VIVAX imago TV-2161 PFS (Рамен Екран).Телевизорот е малку користен,одлично сочуван,работи без мана и нема никакви оштетувња.
- Димензии 47 X 61,5 X 39,3
- Дијагонала 21''/55 цм.
Карактеристики:
- Подржани формати: PAL, SECAM,
- Приклучоци: Side AV IN 1, SCART 1
- 50Hz
- 200+ програми
- Мени на Македонски,Албански,Хрватски,Српски јазик..
- Останато. далечински управувач, стерео лоок, телетеkcт, тајмер.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 xx