1 / 4
RAMiZ Mestime masiska kosulica so helikopterka
6.000 €
02.03.2023 19:43

Сарај / Скопје

se prodava masina za kosulica ybercuk brikman madina 99 g motor 3 klipa daic odlicen sostojba 071486348 sali

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава / Можна е замена од:

kosulica
saraj
Потврден огласувач
071486348
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам