Logo

Biljarto 6 vo odlicna sostojba

Број на оглас: 2270259 | Објавен на: 13.11.2016, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава билјарто 6 во одлична состојба со графитна плоча. За повеќе информации јавете се на 078 257 508.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Ljupco