Logo

Passat Highline 110 staklo

Број на оглас: 2270383 | Објавен на: 23.04.2017, 05:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 3.399 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


zacuvano barajte samo na ovoj broj
registrirana pred nelku dena

075 999 008
075 999 008
075 999 008
075 999 008

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 deko

Потврден огласувач